Inwestycje

Prowadzimy w dobrym kierunku.

Nasz portfel inwestycyjny składa się z trzech kluczowych segmentów: nieruchomości, fin techu oraz sci techu, przy czym udział projektów nieruchomościowych w portfelu stanowi ok 80%. Tworzymy projekty inwestycyjne zarówno wysoce oportunistyczne jak i zakładające konserwatywny model.

Zakładany okres inwestycji to 12-60 miesięcy. Sposób wyjścia z inwestycji zależy od profilu projektu, jego segmentu oraz sytuacji rynkowej.

Fin Tech

Fin Tech, czyli technologia finansowa

to termin nadawany firmom świadczącym usługi finansowe, których produkt lub usługa opiera się na technologii.

Merchant Cash Advance (pożyczki gotówkowe dla sprzedawców) są jednym z najbardziej innowacyjnych produktów w alternatywnym finansowaniu biznesu. Koncepcja istnieje dopiero od kilku lat, ale już cieszy się dużą popularnością wśród firm handlowych i sektora rozrywki. Mówiąc prościej, pożyczka gotówkowa dla handlowca wykorzystuje terminal Twojej karty do „zabezpieczenia” pożyczek — jest to idealne rozwiązanie dla firm, które nie mają wielu aktywów, ale mają dużą liczbę transakcji kartowych każdego miesiąca. Spłaty są następnie traktowane jako część przychodów firmy, co sprawia, że jest to szybkie i łatwe rozwiązanie finansowania dla wielu firm.

Nowe Technologie

Predict Systems Sp. z o.o. to spółka technologiczna

tworząca rozwiązania z segmentu EdTech (Educational Technology) w oparciu o uczenie maszynowe i algorytmy sztucznej inteligencji.

Działalność R&D Predict skupia się na kwestiach maksymalizacji retencji wiedzy i indywidualizacji procesu uczenia w oparciu o charakterystykę odbiorcy.

Spółka otrzymała grant z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju na realizację projektu: „Narzędzie edukacyjne w postaci aplikacji mobilnej i platformy webowej wykorzystujące zastosowanie modelu grywalizacji, rozwiązania machine learningowe oraz data science”.

Hôtels & Préférence Szklarska Poręba

Polish Mountain Resort Szklarska Sp. z o.o. Sp. k

powstała na bazie wieloletnich doświadczeń Grupy EVIP oraz pozostałych partnerów, zarówno na rynku nieruchomości jak i na rynku kapitałowym.

  • Inwestycja realizowana jest na gruncie o powierzchni 2,6 ha
  • Powierzchnia użytkowa ok. 17 500 mkw
  • Powierzchnia użytkowa pokoi ok. 7 500 mkw
  • Standaryzacja 4*
  • Rozpoczęcie prac budowlanych: II kw 2021
  • Uruchomienie działalności operacyjnej: II kw. 2023
Czytaj więcej

Osiedle New Edge

Inwestycja New Edge to kameralne osiedle lususowych willi

zlokalizowanych na ponad hektarowej działce, w otoczeniu zieleni i kameralnej zabudowy jednorodzinnej.

Wyszukany design osiedla skierowany jest do osób poszukujących rodzinnego domu o nowoczesnej i niebanalnej architekturze utrzymanej w modernistycznym stylu.
New Egde to unikatowa inwestycja w Konstancinie-Jeziornie, składająca się z willi o doskonale przemyślanych i zróżnicowanych układach wnętrz. Dwukondygnacyjne domy mają powierzchnię od 240 mkw do 354 mkw, przy wysokości parteru od 320 cm do 647 cm, oraz wysokości pietra 290 cm. W bryle każdego z domów znajduje się dwustanowiskowy garaż.

Czytaj więcej

Centrum Opieki Seniora

Projekt Your Home Konstancin

to usytuowany w miejscowości uzdrowiskowej pod Warszawą dom opieki senioralnej, z wyposażeniem w najwyższym standardzie oraz szeroką ofertą usług.

Do realizacji inwestycji powołana została spółka celowa Your Home Konstancin. Projekt inwestycyjny polega na budowie zespołu budynków, które będą funkcjonować jako Centrum Opieki Seniora w miejscowości Habdzin (gm. Konstancin-Jeziorna). W październiku 2018 roku została wydana decyzja, zatwierdzającą projekt i udzielającą pozwolenia na budowę budynku wraz z zagospodarowaniem i infrastrukturą. Od listopada 2018 trwają prace budowlane. W pierwszej fazie inwestycji Spółka wybuduje obiekt o powierzchni całkowitej 3.360 m2, składający się z 60 pokoi 1, 2 oraz 3 osobowych (łącznie 130 miejsc) oraz infrastrukturę zewnętrzna – duży ogród i parking dla gości centrum. W chwili obecnej budynek został doprowadzony do stanu deweloperskiego zamkniętego.

Akademiki Głogowska

Akademiki Głogowska to projekt inwestycyjny

zakładający wybudowanie akademików studenckich na nieruchomości położonej w ścisłym centrum Poznania.

Nieruchomość posiada prawomocne Warunki Zabudowy, umożliwiające wybudowanie miejsca zamieszkania zbiorowego, dom studencki wraz z częścią usługową. Działka jest w pełni uzbrojona i posiada dostęp do drogi publicznej. Chłonność projektu oscyluje wokół 3 032 PUM (powierzchnia użytkowa mieszkalna) do max. 3 500 PUM, co przekłada się na możliwość wybudowania 162 jednostek mieszkalnych. Dodatkowe 500 GLA (powierzchni najmu brutto) uzyskane zostanie poprzez zaadaptowanie frontowego budynku pod przeznaczenie gastronomiczne bądź usługowe. Zakładane wyjście z inwestycji obejmuje dalszą odsprzedaż nieruchomości wraz z przygotowanym projektem, do funduszu inwestycyjnego bądź podmiotu wyspecjalizowanego w inwestycjach w domy studenckie lub wybudowanie projektu przed jego odsprzedażą. W chwili obecnej Partnerzy są po wstępnych rozmowach z przedstawicielami ww. podmiotów, którzy wyrażają duże zainteresowanie projektem.