EVIP Grupa Firm Doradczych

O nas

EVIP istnieje na rynku już ponad 25 lat. Firma została założona przez panią Ewę Plucińską i specjalizuje się w kompleksowym przeprowadzaniu transakcji kapitałowych typu M&A oraz wykupów menedżerskich (MBO i MBI) jak również pozyskiwaniem różnego rodzaju kapitałów inwestycyjnych.

Spółka EVIP Centrum jest spółką, która wychodzi na przeciw potrzebom dynamicznie rozwijającego się rynku. EVIP Centrum dostarcza Klientom zintegrowane rozwiązania z dziedziny doradztwa finansowego i inwestycyjnego.

Specjalizujemy się w transakcjach fuzji, przejęć i sprzedażą firm i zorganizowanych części przedsiębiorstwa oraz pozyskiwaniu finansowania dla firm na różne cele strategiczne z indywidualnie dopasowaną inżynierią finansową.

W ramach fuzji, akwizycji oraz sprzedaży pakietów akcji nasi specjaliści zajmują się identyfikacją partnerów dla transakcji, zbudowaniem jej struktury przy uwzględnieniu aspektów finansowych, zarządczych, prawnych i podatkowych oraz pełną obsługą, w tym prowadzeniem negocjacji w imieniu Klienta.

Dysponujemy unikalnymi doświadczeniami w zakresie procesów reorganizacyjnych, przekształceń własnościowych, a także takich technik jak wykupy menedżerskie (MBO/MBI) oraz wykupy wspomagane zabezpieczeniami na nabywanym majątku (LBO/LBI).